15-727 Białystok,

ul. Hetmańska 38

tel. +48 85 664 55 00

fax +48 85 664 55 09

O firmie

Image
O firmie

Umiejętność przystosowania się do zmieniających się potrzeb jest cechą unikalną. Nie tylko w przyrodzie, ale również w takiej firmie jak ARGO.

Podstawową filozofią ARGO jest idea, aby firma wykorzystując swoje szerokie doświadczenie technologiczne umiała dostosować się do zmieniających się potrzeb indywidualnych klientów. Dla ARGO koncepcja projektów realizowanych na specjalne zamówienia nie jest czymś szczególnym. Elastyczność właściwa dla takiej koncepcji jest racją bytu firmy.

Dla osiągnięcia możliwie najlepszych rozwiązań, przy każdym projekcie, współpracujemy z naszymi klientami, tworząc zespół: Klient - ARGO. Jednak bez względu na istotę i zasięg projektów, przywiązujemy największą wagę do utrzymania ARGO jako czołowego dostawcy dla firm z branży przemysłu spożywczego i nie tylko.

Zaangażowanie ARGO jest gwarancją fachowego podejścia do wszystkich faz projektu: od wstępnych pomysłów do wdrażania. Wysoko wykwalifikowani pracownicy ARGO: od inżynierów po ślusarzy, radzą sobie z obróbką stali kwasoodpornej po mistrzowsku. To właśnie na bazie ich umiejętności i myśli technologicznej ARGO zdobyło osiągnięcia w zakresie oferowanych linii technologicznych , produkowanych urządzeń czy oferowanych usług.